!להשאר בישראל ולהיות אזרח

להיות מהגר הנו דבר קשה ולהיות מהגר לא חוקי הנו דבר קל מאוד בכל מדינה, בפרט במדינת ישראל. לפנינו סיפור של אישה אשר הייתה מהגרת עבודה לא חוקית וכעת היא אזרחית חוקית לכל דבר ועיניין.

אישה אשר נתפסה בפעם שניה ע"י הרשויות בארץ לאחר שבפעם הראשונה הודתה והצהירה כי תעזוב נכלאה, ולפני גירושה חבריה פנו למשרדנו בכדי שנפטור את הבעיה הענקית.  באופן כללי הפסיקה והחוק אומרים שאין סיכוי להשאירה בארץ וכן זה מידתי לגרש אותה ואם ויש דרך כלשהי אשר אומרת שצריך להשאיר אותה במדינת ישראל שתפתח מחו"ל בהליך.

אך משרדנו הגיע לפתרון שלא היה לפני זה ובית המשפט הסכים עם הטענה המשפטית שלנו והשאיר אותה בארץ. 

לראשונה בישראל משרד עורכי דין העלה טענה של אי מידתיות בגירוש לפי התנאים שהוגדרו בעבר כמידתיים ומצליח להגדיר מחדש את גבולות המידתיות של בית המשפט ואותה לקוחה לאחר ליווי נוסף של משרדנו כבר בהליכים מול משרד הפנים כעת אזרחית ישראל , בעלת אישור לעבוד, אישור לתנאים סוציאליים מלאים וכל דבר אחר שהמדינה שלנו יכולה לתת.

משרד עורכי דין לב שפר ומשי זנטי משרד אשר קיים ועובד מעל ל-30 שנה, הנו אחד המשרדים הגדולים ביותר להסדרת מעמד בישראל – הליכי הגירה, משרד מוביל להליכי חדלות פרעות ושיקום כלכלי כאשר יש מקרה יחיד של מחיקת חוב של 2 מיליון שקל והפטר של 0 שקלים במשרדנו.

אם יש לך בעיה להשאר בארץ, אם יש לכם  חובות אשר אינכם יכולים יותר להחזיר, אתם מרגישים חנוקים, זה לא הסוף. תן לנו לעזור לכם לסדר את המצב כאשר וכבר אין לך יותר יכולת, אפשרות או כח תדע שיש את משרדנו תמיד שיעמוד לראשותך!

קבע היום פגישה חינם!

דילוג לתוכן