אודות המשרד

 

ייצוג בכל סוגי עסקאות המקרקעין, עם ניסיון של מעל ל30 שנה במקצוע עם אחד מעורכי הדין המובילים בארץ. עורך דין בעל שם, בעל קשרים, בעל מקצועיות וידע  שיש רק במשרדים מעטים.

במשרדנו יש אנשים עם וותק עבודה של 30 שנה ואנו מספקים מענה 24/7 לכל בקשה, דרישה.

מעטפת שירותים מלאה

המשרד מעניק ללקוחותיו מעטפת שירותים מקיפה ומקצועית, החל מייעוץ משפטי ראשוני, דרך בחירה במסלול הנכון.

קרא עוד

המומחיות שלנו

משפט פלילי

במשרד עובד יחד עם עורך דין שרם, עורך דין דני קופלר, ניצב במשטרה בעברו ועם ניסיון ענק והיכרות עם שלל שופטים ואנשים מהמערכת כאשר המטרה שלו להפעיל את כל מה שהוא יכול ויודע בשביל להוציא את הלקוח מהצרה שבה הוא נמצא.

נדלן ועסקאות מקרקעין

משרדנו מתמחה בייצוג שוטף של אנשים בעסקאות מקרקעין, בעסקה שבדרך כלל נחשבת הכי גדולה בחייב אם זה במכירת דירות חדשות, פרוייקטים של פינוי בינוי, ייצוג לקבלנים או לדיירים. דירות יד שניה. כמובן גם ליגליזציה, בקשת תוספות בניה, מיסים וכל הדברים הקשורים במקרקעין.

דיני משפחה

דיני משפחה הם לרוב הדברים הכי כואבים שיש, בכל הליכי שקשור לדיני משפחה עוה"ד שרם מלווה בדרך כלל בעצמו ואישית, כאשר אל מול עיניו יש את טובת הילדים והידע שהוא יכול להשתמש בו אחרי 30 שנה במקצוע בשביל לשרת את הלקוח בצורה הטובה ביותר.

השאירו פרטים ונצור עמכם קשר בהקדם

הצוות שלנו

עו"ד עינת תוסיה כהן שרם
הבעלים של המשרד

עוה"ד עינת תוסיה כהן שרם היא אמא נפלאה אך חיוכה המדהים והאימי שאיננו יטעה, היא עורכת דין פלילים שיכולה להוציא מהתאום הכי רע, יכולה לתקן את העוול הכי נורא, תדע איך להחזיר שלווה ולתקן את העוולה! מכל צרה ועיניין תוציא אותכם מזמן!
עו"ד אורי שרם
הבעלים של המשרד

עוה"ד ונוטריון אורי שרם, יליד 1961! רב סרן בצבא, אב למופת ומנהל נפלא אשר מה לא חווה, אין משהו שאיננו מכיר, 30 שנה במקצוע המוערך ועד היום מייצג נאמנה מאות לקוחות, בעברו היה סגן לשכת עורכי הדין במחוז, מלא הוא בידע וניסיון, הוא כוכב ענק במשפטים והכי חשוב אדם נפלא שתמיד בא גם לעזרה! למרות שהוא ענק הוא תמיד יעזור, יתמוך ויתן גם ליריב בראש! בין אם בתיק במקרקעין ובין אם בתיק משפחה או נזיקין אתם עם האיש והאגדה שיתפל בכם נאמנה!
עו"ד אלעד ממן

עוה"ד אלעד ממן הוא מומחה לכל עסקאות התמ"א בין אם תמא רגיל או פינוי בינוי, זהו האיש שיעשה הסכם בין אם לקבלן ובין אם לדיירי הבניין שנכנסים לעסקה ממש קשה, לעסקה חשובה, בעלת סיכונים אשר מצריכה ידע, מקצענות וניסיון רב, עוה"ד ממן הוא לא רק עו"ד נפלא הוא גם איש משפחה נפלא אב למופת עבור 5 ילדים נפלאים!
עו"ד אליאב אמסלם

עוה"ד אמסלם - באיזור הקריות וחיפה אין פינה, אין רחוב, אין בית שאיננו מכיר, אין מתווך שאיננו מכיר כאשר הוא עובד כולם מרגישים כי כולם יודעים שיש עוד עסקה שמגיעה למשרד! עוה"ד אמסלם לא רק יודע כל פינה אלא גם עו"ד אשר יכוון אתכם לקבל את הטוב ביותר.
עו"ד קרן שירה שניידר

עוה"ד קרן שירה שניידר, מעורכות הדין הטובות ביותר במקרקעין, לא רק שהיא חכמה, עוה"ד שניידר גם נעימת הליכות, סובלנית, מטפלת בהכל בלי לחץ ובחיים איננה דוחה משימות כאשר התיק בניהולה הוא פשוט "מתוקתק"!
עו"ד סיוון יחיה משעלי

נראת צעירה אך עוה"ד סיוון יחיה משעלי כבר עורכת דין מנוסת עם 10 שנות וותק, היא לוחמת אמיתית ואמא לשלושה ילדים לכן בכל הליך בין אם בייצוג תובע ובין אם בייצוג נתבעים היא יודעת לתת פייט מהנשמה.
עו"ד דני קופלר

עוה"ד דני קופלר עם עברו העשיר, בעברו תת ניצב במשטרה, מפקד כלא. קשה לתאר את הידע והניסיון של עוה"ד קופלר בפלילים, הרי הספיק לעשות בחייו כל כך הרבה שזה פשוט כבוד כאשר הוא המייצג שלכם ולנו הכבוד שהוא עובד לצדנו במשרד הנפלא שלנו.
ציונה בוסקילה

הגב' ציונה בוסקילה היא מנהלת המשרד שלנו, כבר מעל ל 30 שנה יש לה ניסיון בניהול משרדי עורכי דין, אישה שכבר יודעת מה, למי, לאן צריך לפנות ואיך צריך לפעול, כאשר אפילו עורכי דין ותיקים זרים שואלים אצלה אם היא מכירה את.. ומה עושים.. היא תמיד תדע לעזור, בכל מכרה לכל שאלת מחיר או פגישה היא תכוון אותכם בברכה!
דיגילוב יאן

המתחמה של המשרד, היחיד שיכול להסביר איך האלגוריתם הזה עובד, למד בעבר תוכנה, היה בעל חברת הייטק שנמכרה ובהחלט האיש שיודע את שמות כל הממלכות שהיו באנגליה לפני שהייתה אנגליה או את שמות כל הסולטנים העותמניים, השתתף אף בחידון לתנך או פשוט להסביר מאיפה בא החוק או הפסיקה הזאת לצד מוזיקת פסנתר שינגן לכם בעצמו.

סיפורי הצלחה

צריך להאבק בשביל הלקוח ככה שנוכל להוציא אותו

משרדנו נאבק באופן תמידי ומדי יום בנושים, בבנקים, במפרקים ואפילו בבית המשפט הנכבד והינה עוד תוצאה של עבודתנו!
כאן בצענו טלפונים וסגרנו עם כל הנושים מחוב של 300 אלף שקלים ל43 אלף שקלים בלבד!

אלינה נתפסה כשהיא שוהה בישראל ללא רשות

בפסק דין תקדימי הצלחנו למצא דרך להשאיר בארץ את אלינה, אחרי שנתפסה בפעם השניה כשוהה בלתי חוקית, הצלחנו למצא סיבה שאישר דיין בבית דין לעררים בשביל לשמע עוד התקשרו עוד היום

לקוחות ממליצים

אתם יכולים לשאול כל שאלה חינם
דילוג לתוכן