דיני משפחה

דיני משפחה כמו פלילים אלו התיקים הרגישים ביותר ואצלנו במשרד לא מטפל סתם עורך דין אלא עורך דין שהוא גם נוטריון אשר עם ניסיונו הרחב של 30 שנה יכול לטפל בעלייה הניכרת במודעות המשפטית של הציבור אשר באה לידי ביטוי בתחומים משפטיים רבים בדיני משפחה. כך למשל, יותר אנשים מכירים בחשיבות של עריכת צוואה ופונים לעורך דין, על מנת לדאוג לעתידם של הקרובים להם. במקביל, מתקיימים יותר הליכים של התנגדות לצוואה. מספר הזוגות המתגרשים גדל משמעותית ואיתו באה עלייה בעריכת הסכמי ממון, כדי למנוע סכסוך כלכלי בעת פרידה, הינכם צריכים להבין את המשמעות שצריך לטפל בכל לא סתם עורך דין ולא סתם עורך דין עם מוניטין אלא גם עורך דין שהוא גם נוטריון עם 30 שנות ניסיון.

עורך דין ונוטריון אורי שרם הנו עורך דין מוביל בעל מוניטין רב של 30 שנה, הוא נוטריון וזה ערך מוסף וחשוב ביותר במקרה של דיני משפחה. ענף משפטי בעץ הענקי שקרא דיני משפחה, הכולל ראשית כל, את הליך הגירושין. במסגרתו, יש לפנות אל בית הדין הרבני, לצורך סידור הגט או אל בית המשפט לענייני משפחה לצורך הליך התרת נישואין. יש להסדיר את משמורת הילדים ומזונותיהם, את חלוקת הרכוש בין בני הזוג ועוד, כאשר בנושאים אלו קיימת סמכות מקבילה בין הערכאות. למרבה הצער, בחלק מהליכי הגירושין מעורבת אלימות במשפחה, אז עורך הדין נדרש להוצאת צו הגנה או צו למניעת הטרדה מאיימת.

דיני משפחה והמעמד האישי מטפלים גם בנושאים של אפוטרופסות וכן ייפוי כח מתמשך, אשר נועדו להגן על מי שאינו יכול לטפל בענייניו עקב מצב פיזי ו/או נפשי, כמו גם מינוי תומך החלטות ומסמך הבעת רצון, המהווים מעין הליכי ביניים לאלו. תחומים נוספים הם למשל צוואות וירושות, הליכי אימוץ, תביעות אבהות, חטיפת ילדים ועוד שורה ארוכה של נושאים.

 

צרו קשר

אתם יכולים לשאול כל שאלה חינם
דילוג לתוכן