מקרקעין

עסקאות במקרקעין, דירות, בתים ועוד הם בדרך כלל אחת העסקאות הגדולות
ביותר שעושה האדם או זוג במהלך חייהם ולכן זאת לא סתם עסקה קניינית רגילה
אלא ממש דיני נפשות.

זכויות קנייניות במקרקעין הינם בעלות, שכירות, משכנתא, זיקת הנאה וזכות קדימה, כאשר בדין נקבעו הוראות שונות בין היתר דרישת הכתב, המורה כי עסקה במקרקעין טעונה מסמך בכתב,
דרישת הרישום ולפיה עסקה במקרקעין תסתיים ברישום הזכויות שהוקנו, דיווח למיסוי מקרקעין בגין העסקה, עריכת שטר המקנה הזכויות וכיוצא באלו סוגיות הנובעות מביצוע עסקה במקרקעין.

כבר בשלב ההתעניינות בכל נכס שבהם מתעניינים, צריכים לעבור בראש ובראשונה בדיקה בסיסית לפחות של קניינות, כאשר לא רק הנכס אלא גם הבעלים, או הקונה מהצד השני.
בדיקה זו באחריות של עורך הדין מטעמכם והיא בעלת משמעויות רבות. הבדיקה תציג במדויק את זכות המוכרים לממש את הנכס שבבעלותם ותעריך את כושר הסחירות של הנכס ואם קיימות מגבלות שמונעות מהנכס להימכר.

כאשר ישנם אנשים שבודקים רכבים לפני הקנייה האין שווה לבדוק את המקרקעין?

בהמשך הם הליכי העסקה וההתכתבות בין עורכי הדין תרום העסקה – אחת העסקאות הגדולות בחייכם ודברים אלו צריכים להתבצע ע"י משרד עורכי דין מנוסה ביותר אשר יקנה לכם את זכויותיכם בנכס וישכלל בדרך הנכונה ביותר!

לעו"ד ונוטריון אורי שרן ישנו ניסיון של 30 שנה בעסקאות מהסוג הזה ולא רק בעסקאות אלא גם בייצוג בבית משפט אצל אנשים שלהם עורכי הדין עשו עוול בכך שלא בדקו, חשבו שזה רק רישום, לא אצל עורך הדין אורי שרם עסקה במקרקעין היא דיני נפשות אף יותר חשובה מהליך פלילים, הרי גם האחוז מס שצריך לתאום יכול להיות שווה לכם עשרות שקלים לכן כדאי לקחת את העורך דין המנוסה ביותר אשר אותו כולם מכירים ויודע לעשות את העבודה נאמנה וכמו שצריך.

אתם יכולים לשאול כל שאלה חינם
דילוג לתוכן